PRIREDITEV OB MATERINSKEM DNEVU

V petek, 15. 3. 2024 dopoldan smo dvorano OŠ Šmiklavž odeli v pisane papirnate rože, ki smo jih izdelovali že ves teden prej in opravili še zadnjo generalko pred nastopom. Vsi lepo urejeni smo se znova srečali popoldan in s kančkom treme in z velikim pričakovanjem stopili na oder. Sodelovali so vsi učenci in vsak po svojih najboljših močeh prispevali svoj delček v bogat in srčen nastop. Poleg deklamacij in plesno pevskih nastopov so se učenke, ki obiskujejo glasbeno šolo predstavile s svojimi inštrumenti in odigrale tudi skeč. Manjkal ni niti šolski kitaristični orkester.

Z glasbenimi točkami so sodelovali tudi predstavniki Kulturnega društva Šmiklavž in Vaške skupnosti Šmiklavž. Ob koncu prireditve so nas pogostili s pijačo in pico ter vsem prisotnim damam podelili cvetje.

Mame so nam spekle pecivo. Učenci pa so svoje drage mame obdarili z voščilnico in uhani, ki so jih izdelali sami.

Zapisala  Špela Škodnik Črešnik

(Število obiskov 106)